Internetový obchod www.Baushop.cz, dodává na trh několik druhů půdních schodů JAP, zde se popíšeme několik druhů:

Půdní schody LUSSO

Jsou stahovací schody s jednoduchým dřevotřískovým víkem pro zabudování do stropu. Barva rámu bílá RAL, barva schodnic černá RAL + galvanický pozink. Rám (průchod) půdních schodů LUSSO lze také vyrobit v atypických rozměrech (700×500 až 1400x1000mm).

Půdní schody LUSSO ZP

Jsou zateplené schody s plechovým sendvičovým víkem pro zabudování do stropu. Otevírací systém víka je od rozměru d ≥ 1000 mm opatřen brzdícím mechanismem proti prudkému otevření. Sendvičové víko: dřevěný rám vyplněný izolačními materiály je opláštěn pozinkovaným plechem. Podhledová část je lakována v bílé barvě a kryta ochrannou fólií.

Půdní schody ARISTO PP

Jsou vhodné pro nízkoenergetické domy. Celý otvor stahovacích schodů je opatřen zatepleným víkem, které obsahuje i protipožární izolaci. Díky tomu nejen víkem stahovacích schodů ARISTO PP neuniká vaše drahocené teplo, ale navíc vydrží náporu ohně po dobu 45 minut. Horní zateplené víko z voděodolné překližky i spodní víko skládacích schodů ARISTO PP je opatřena pákovým mechanismem pro synchronní otevírání. Dolní víko je provedeno v bílé barvě. Půdní schody JAP ARISTO PP jsou vyrobeny z kvalitních ocelových částí, které se vyznačují precizním zpracováním a velkou stabilitou.

Půdní schody VERTICALE

Využijete pro vstup do technických prostor vašeho domu. Jsou unikátní tím, že na rozdíl od většiny stahovacích schodů, je zabudujete do stěny, nikoliv stropu. Půdní schody VERTICALE jsou vyrobeny z kvalitních ocelových prvků. I přes kvalitní a pevnou ocelovou konstukci jsou snadné na obsluhu, stahovací schody jsou bržděny párem ocelových pružin, a tak jejich obsluhu zvládne i křehká žena. Minimální rozměr hrubého stavebního otvoru pro schody VERTICALE je 700 x 500 mm (d x š), maximální pak 1400 x 1000 mm.